MUTFAK AKADEMİ

PROFESYONEL WORKSHOP

Tartı Akademi Mutfak tarafından gerçekleştirilecek workshoplara 12 kişilik gruplar halinde katılabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip workshoplardan birini seçerek bu lezzetli dünyaya adım atabilirsiniz. Bu birbirinden lezzetli workshoplar; takım çalışmasının yanı sıra bireysel beceri ve başarıyı da ön plana çıkartıyor. Kendinize yeni bir hobi kazandırmak istiyorsanız sizleri bu birbirinden lezzetli workshop programlarımıza bekliyoruz.

AMATOR WORKSHOP

Tartı Akademi Mutfağın  sunduğu bu eğitim programlarında gruplarınıza özel yemek kursları ile; en temelinden başlayarak mutfağa dair tüm pratik bilgileri ediniyorsunuz. Ekibiniz, arkadaşlarınız ya da siz eğlenerek öğreniyor, hem de iş dışında arkadaşlarınızla geçirdiğiniz bu vakitte onları daha yakından tanıma imkanı kazanıyorsunuz.

DİLERSENİZ TÜM FİKİRLERİNİZLE SİZİN MUTFAĞINIZ

Size özel hazırlanan Mutfağımızda ürünlerinizi tanıtabilir, basın Lansmanlarınızı yapabilir, ya da danışanlarınıza  çok farklı deneyimler yaşatabilirsiniz. Tartı Akademi Mutfakta tüm gruplarınıza özel sunum imkanları sağlayabilirsiniz. Hedef kitlenize en doğru etkiyi yaratabilir ve istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Tanıtım, organizasyon, fotoğraf, katalog ve reklam çekimi gibi birçok konu için mutfak kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra yiyecek içecek sektörü öğrencileri proje çalışmaları için mutfağımızı kiralayabilirler.

HEDEF KİTLEMİZ

Gastronomiye ilgi duyan,   keyifli bir ortamda mutfak becerilerini geliştirmek isteyen Sağlıklı pratik farklı tarifler ve sunumlara meraklı mutfak severler ile alanında başarılı ve tanınmış birçok şefin ve konusunda uzman Diyetisyenlerin kendilerine özel tarif,  bilgi ve deneyiminden yararlanarak profesyonelleşmek isteyenleri Tartı Akademi  Mutfağına bekliyoruz.


Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik Ve Çerez Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi | Cayma ve İade Hakkı