Ari Koen

2012 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi,

İşletme – Ekonomi ve Reklamcılık Bölümleri’nden mezun oldu.

 

Mezun olmadan önce Türkiye’nin en büyük reklam ajanlarından Lowe İstanbul ve McCann İstanbul’da stajyer olarak reklamcılık sektörünün tozunu yutmaya başladı.

Mezun olduktan sonra yine Türkiye’nin en büyük reklam ajanlarından olan Leo Burnett İstanbul’da reklam yazarı olarak çalışmaya başladı. 3.5 sene Leo Burnett’te çalıştıktan sonra sırasıyla Medina Turgul DDB, Rafineri, Rabarba çalıştı. Şimdilerde GTB reklam ajansında reklam yazarı olarak çalışan Ari Koen, aynı zamanda Social Works 360 ajansının kurucu ortaklarından.

 

Bugüne kadar Türkiye’nin en büyük reklam veren markalarından olan Turkcell, Volkswagen, Ford, Fiat, Jeep, Enpara, Koçtaş, Beymen, Zubizu, CardFinans markaları için reklam ve pazarlama çalışmaları yaptı. Yaptığı çalışmalarla yurt içi ve yurt dışında 30’dan fazla ödül kazandı.  

2015 yılında reklamcılık sektörünün önde gelen dergilerinden olan MediaCat tarafından 30 yaş altı gelecek vaad eden 30 reklamcı arasında (30 under 30) gösterildi. https://mediacat.com/mediacat-secti-30-under-30/

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Reklamcılık Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak genç reklamcı adaylar yetiştirilmesine katkıda bulunan Ari Koen, aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisansı son sınıf öğrencisi. 

Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik Ve Çerez Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi | Cayma ve İade Hakkı