Dyt. Ali Dereli

31 Mayıs 1981’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk 10 ayını anne sütü ve ek besinler ile tamamladığı, annesinin memuriyeti sebebi ile günlerinin büyük bir kısmını Dokuz Eylül Üniversite Hastanesinde tamamladığı, haşarı bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Sağlık alanı ile ilk tanışıklığı bu günlere dayanmaktadır. İlk, orta ve lise eğitimini çocukluğunu da geçirdiği aynı ilde, çok sevdiği İzmir’de tamamlamıştır. Her yıl düzenli olarak Beslenme ve Diyetetik Günleri düzenlediği, Dj’lik ve sunuculuk yaptığı, köfte ekmek sattığı, neredeyse Kayseri´nin tümünü tartıp, beslenme alışkanlıklarını sorguladığı dopdolu bir üniversite hayatından sonra, Erciyes Üniversitesi – Beslenme ve Diyetetik bölümünden “Diyetisyen” unvanı ile mezun oldu. 2006 yılında iş yaşamına başlayan Dereli çeşitli hastanelerde görev yaptıktan sonra, uzun bir dönem Yaşasın Hayat! Kliniği´nde çalışmıştır.

2008 yılında Yaşasın Hayat! Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde başlayan Sapanca macerası, 2009 sonralarından itibaren kendisinin yönettiği “Aliva Wellness – Sağlıklı Yaşam Merkezi” olarak Güral Sapanca Wellness & Convention otelde devam etmektedir.

Hayatı boyunca hep yapmaya gayret gösterdiği “çevresindekilere mutluluk dağıtmak” işini sürdürmeye devam etmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik Ve Çerez Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi | Cayma ve İade Hakkı