Uta Fitness

UTA 100% sermayeli bir Türk firması olan Tartı Medikal Firması tarafından projelendirilip, üretilmektedir.  Firmamız, TARTI MEDİKAL TANITA Markasının Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 1998 yılında kurulmuştur. 2003 yılından itibaren de Medikal Sektörde genişlemesini yeni temsilcilikler ile birlikte yoğunlaştırmıştır. Bugün Medikal Sektörde Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzellik alanlarında faaliyetlerini sürdürmekte olup, satmış olduğu cihazlar için yazılım geliştirerek kazanmış olduğu üretici vasfını bu proje ile birlikte bir üst safhaya çıkartmıştır.

Ürün yapısının geniş olması, müşteri yapısının da geniş olmasını beraberinde getirmiştir. Firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır ve müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktadır.Ürün Portföyünün oluşturulmasında müşteri istek, arzu ve görüşleri önemli yer tutmaktadır.

Ürünler seçilirken ürün markalarının bilinen, kullanımı yaygın olan, kolay ve pratik kullanımlı, problem çıkarmayan, bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslar arası kalite standartlarına sahip olan ürünler tercih edilmektedir.

Satış sonrası teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Firmamız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı fuarlar, kongreler ve mesleki sektörel toplantılara katılarak teknolojik ve diğer gelişmeleri yakinen takip eder, bu konuda müşterilerini de bilgilendirir.
Ürün kalitesi ve müşteri kalitesi ile dikkat çeken firmamız, hizmet kalitesi ile de sizlere hizmet etmekten kıvanç duymaktadır.

UTA FİTNESS VİDEOLARI

UTAFİT
Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik Ve Çerez Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi | Cayma ve İade Hakkı