Hakkımızda

Tartı Grubu olarak eğitime yatırım en önemli stratejilerimizden biri. Bu çerçevede Tartı Akademi eğitim ve gelişim alanında da öncü yaklaşımımızı temsil ediyor. Sağlık için insan, insan için gelişim felsefesiyle Tartı Akademi sizlerin hayatına değer yaratacak çözümler için gelişim desteği sağlıyor.

Modern iletişim teknolojisinin tüm kaynaklarında, sizlerden aldığı güçle, kendisine inanan herkese güç katıyor. Kendini, kariyerini ve işini geliştirmek, beslenme ve iletişim dünyasının geleceğinde yer almak isteyen tüm diyetisyenlerimizin ihtiyaç duydukları her konuda gelişim sağlıyor. Tartı Akademi yurt içi ve yurt dışı üniversiteler,  iletişim ve gelişim profesyonelleri ve en önemlisi iç eğitmenlerinin desteğiyle eşsiz bir eğitim deneyimi sunuyor.

Tartı Akademi, eğitimden sağlığa, pazarlamadan finansa, iletişimden psikolojiye, teknolojiden müşteri hizmetlerine ve Liderler Okulu gibi seçkin programlara kadar Diyetisyen Dünyasında gelişim ihtiyaçlarına cevap veriyor, kurum stratejilerine katkı sağlıyor.

Geleceğin başarılarına imza atmaya hazırlanan Tartı Akademi, burada, geleceğin profesyonellerini yetiştirmeye devam ediyor.

Tartı Akademi.

Sağlık için insan, insan için gelişim.

 

Gelişim Programlarımız

Tartı Grubu’nun vizyon ve stratejileri doğrultusunda, çalışanların mesleki bilgi becerileri ile kişisel ve yönetsel yetkinlikleri açısından performanslarının gelişimine katkı sağlıyor. Eğitimlerimiz mesleki yeterlilik ve uzmanlıklara göre ihtiyaca özel olarak belirlenen çalışan grupları için tasarlanır.

Programlar konu uzmanı iç eğitmenlerimiz, üniversite işbirlikleri, danışmanlar gibi farklı ortakların katkılarıyla yapılandırılır.

İş okullarımızda öğrenme ve gelişimin bütünselliği açısından çeşitli öğrenme araçlarından karma olarak yararlanılır. Ayrıca gelişimin takibi için çeşitli ölçme değerlendirme araç ve uygulamalardan faydalanılır.

Mesleki Yeterlilik Eğitimleri
Yeni Teknolojiler Eğitimi
Bilimsel Araştırma Geliştirme Eğitimleri
Sağlıklı Mutfak Uygulamaları
Sosyal Medya Yönetimi
Kişisel Gelişim Eğitimleri

 

Eğitim Teknolojilerimiz

Tartı Akademi’de, teknolojiden faydalanarak uygulamalı öğrenme ortamı sağlanmaktadır. Platformumuz içerisinde uygulamalı eğitimler, workshoplar , yurtdışı sertifikalı eğitimler, teknoloji laboratuvarlarımız ve video bazlı çok sayıda dijital öğrenme içerikleri ile çalışanlara tam bir öğrenme deneyimi sunulmaktadır. Akademi Portal sınırsız erişim ile bilginin her daim ulaşılabilir olmasına katkı sağlamaktadır.

Akademi bünyesinde kullanılan teknolojik araç ve gereçler, eğitim teknolojilerine değer katan yazılımların üretilmesinde ve kullanılmasında öncü olmaktadır. Bu sayede eğitim teknolojileri dünyasına Tartı Akademi olarak birçok yenilik aktarılmaktadır.

Sosyal Öğrenme

Teknoloji Laboratuvarı

Dijital Kitaplık

Akademi Portalı

 

Üniversite İş Birliklerimiz

Tartı Grubu’nun alanındaki birikim ve deneyimini üniversitelerle gerçekleştirdiğimiz çok farklı işbirlikleri ile öğrencilere aktarma şansı elde ediyor, bu çerçevede hem eğitimin sektörün güncel bilgisiyle buluşmasını sağlıyor hem de bu alanda çalışmak isteyen öğrencilerin iş hayatına hazırlığına destek oluyoruz. Alanındaki meslek standartlarının oluşturulmasına katkı sağlayarak üniversite işbirliği ile sektöre sertifikalı yetişmiş uzman sağlanması konularında da çeşitli üniversitelerle işbirliği projesi gerçekleştiriyoruz.

 

Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik Ve Çerez Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi | Cayma ve İade Hakkı