UZM. DYT. FATMA KAHRAMAN GÖK

2013 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümün’den mezun oldu. Mezuniyetinin hemen ardından özel bir bariatrik cerrahi kliniği olan İstanbul Bariatrics İleri Laparoskopi Kliniği’nde çalışmaya başladı. Ekim 2014 tarihinde New York LinoxHillHospital´dabariatrik cerrahi öncesi ve sonrası diyetisyen desteği konusunda eğitim aldı ve gözlemde bulundu.Türkiye´ye döner dönmez görmüş olduğu uygulamaları çalıştığı kliniğe de adapte etmek adına çalışmalara başladı. 4,5sene boyunca bariatrik cerrahi alanında ameliyat olmuş ve olacak sayısı 600’ü aşkın hastaya danışmanlık verdi. Eylül 2017’den itibaren İstanbul Bariatrics İleri Laparoskopi Kliniği’nden ayrılarak Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde çalışmaya başladı. Halen bu hastane bünyesinde, yatan hastalara klinik nutrisyon ve ayaktan başvuran hastalara beslenme danışmanlığı polikliniği hizmeti vermekteve bariatrik cerrahi diyetisyenliği alanında çalışmalarını bu hastanede sürdürmektedir.

2015 yılında kurulan Metabolik ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Derneği’nin (MBCDD)kurucu üyelerindendir ve başkan yardımcılığı görevini hala sürdürmektedir. Dernek, özellikle bariatrik cerrahi alanında çalışan ya da bu alana ilgi duyan diyetisyenlere verilen eğitimlerle etkinliğini sürdürmektedir.

2018 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Yüksek Lisans Programı’ndan mezun oluşmuştur. Şu an ise Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Doktora Programı’nda akademik öğrenimine devam etmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik Ve Çerez Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi | Cayma ve İade Hakkı