Uzm. Dyt. İpek AĞACA

2009 yılında yüksek lisans eğitimine Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde devam ederek ‘Uzman Diyetisyen’ ünvanını kullanmaya hak kazandı.

Mezuniyet sonrası Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Etiler Şubesi, Dora Hastanesi, Etiler Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi gibi çeşitli kurumlarda çalıştı. 

2014 yılı itibariyle ‘Renkli Diyet’ markasını yarattı ve kendi ofisinde bireysel &   kurumsal beslenme danışmanlığı ve online diyet hizmetlerine başladı. 

Mezun olduğu yıldan beri çeşitli TV kanallarında yayınlanan sağlık programlarına,  haber bültenlerine uzman konuk olarak destek veriyor; dergi ve gazetelere düzenli yazılar hazırlıyor. 

Sağlık, beslenme, güzellik, wellness, vb. sağlıklı yaşama dair düzenlenen çeşitli toplantı ve etkinliklerde beslenme üzerine konuşmacı olarak yer alıyoru.

Sosyal sorumluluk projelerine destek veriyoru. 

Beslenme ve Diyet konulu sempozyum, fuar, kongre, vb. mesleki toplantılara katılıyor, bu sayede yenilikleri takip etme şansını yakalıyor.

İlk kitabı olan ‘Renklerle Diyet’ Eylül 2015’te basılmış olup tüm kitabevlerinde bulunmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik Ve Çerez Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi | Cayma ve İade Hakkı